Čísla a fakty

Spoločnosť PKE bola založená v roku 1979 a úspešne pôsobí doma aj v zahraničí.<br/> Spoločnosť je 100 %-ne súkromná vo vlastníctve rakúskych majiteľov.

V posledných rokoch sa spoločnosť PKE vypracovala zo stredne veľkej spoločnosti na koncern s viac ako 1 200 zamestnancami a ročným obratom 220 miliónov eur.<br/> Centrála koncernu PKE sa nachádza vo Viedni a spolu s ďalšími 6 pobočkami v celom Rakúsku dokáže svoje celé portfólio poskytovať celoplošne.

V Európe sa spoločnosť PKE zameriava najmä na nemecky hovoriace susedné krajiny, o ktoré sa stará dvanásť nemeckých a päť švajčiarskych pobočiek, ako aj na rastúce trhy v strednej a východnej Európe. V Poľsku, Česku a na Slovensku máme vlastné dcérske spoločnosti, ktoré sa na základe radu náročných renomovaných projektov zaraďujú medzi popredných poskytovateľov neviazaných na konkrétneho výrobcu.

Radi sa postaráme o vaše globálne projekty. Aktuálne sme aktívni vo viac ako 30 krajinách. Pri servise pre našich zahraničných zákazníkov sa spoliehame sčasti na vlastné pobočky, akými sú Bahrajn (BH), Abú Zabí (AE), Dauha (QA) a Baku (AZ), sčasti na miestnych partnerov, ako napr. v meste Al Khobar (SA), ako aj na globálne pôsobiaci tím expertov. (Kontakty)

Máme veľké pochopenie pre regionálne požiadavky a globálnu sieť kompetencií s dlhoročnými projektovými skúsenosťami: dbajúc na obidva tieto faktory sme sa úspešne etablovali ako globálny poskytovateľ služieb.

PKE V KOCKE
Založenie 1979
Počet zamestnancov 1200
Obrat v mil. € 220
PREVÁDZKY
Centrála koncernu VIEDEŇ (A)
Dcérske spoločnosti a pobočky v 11 krajinách
Projekty vo viac ako 30 krajinách