PARKOVACIE SYSTÉMY

Spoločnosť PKE DESIGNA PARKING SYSTEMS GMBH rozšírila naše produktové portfólio.

Spoločnosť DESIGNA je známa ako svetový líder v oblasti riadenia a monitorovania parkovacích priestorov.

ABACUS

Systém PM ABACUS bol vyvinutý na základe požiadaviek z národne a medzinárodne sieťami prepojených veľkých projektov. Prostredníctvom implementácie medzinárodne uznávaných hardvérových a softvérových štandardov, otvoreného a transparentného konceptu rozhraní a takmer neobmedzenej škálovateľnosti.

Vďaka týmto vlastnostiam je systém PM ABACUS vhodný aj pre stredne veľké zariadenia s piatimi až 25 terminálmi – s možnosťou budúcej integrácie systému do väčšej siete.

Systém PM ABACUS stanovuje štandardy nielen z hľadiska spoľahlivosti a používateľskej jednoduchosti, ale predovšetkým vzhľadom na možnosti integrácie a vytvárania sietí.

Od mestskej siete, nemocnice, letiska, nákupného strediska až po hotel a kultúrno-spoločenské centrum – v systéme PM ABACUS sú už integrované riešenia pre výzvy, ktoré sú čoraz komplexnejšie a rozsiahlejšie.

Nahor

SLIMPARK

SLIMPARK, kompaktné riešenie so systémom, sa dá nainštalovať rýchlo a jednoducho a zároveň je tak flexibilné a výkonné, že spĺňa všetky požiadavky na parkovací systém.

SLIMPARK využíva technológiu čiarového kódu, ktorá je vhodná najmä pre menšie systémy parkovacích domov a dokáže spracovať krátkodobé aj dlhodobé parkovacie lístky.

Výhodou je, že SLIMPARK má minimálny počet pohyblivých prvkov, čo výrazne znižuje náklady na údržbu a náhradné diely a s tým spojené výdavky. Naopak, maximálna je používateľská jednoduchosť. Štíhly systém sa napriek svojej všestrannosti ovláda extrémne jednoducho a intuitívne.

 

Ďalšie informácie nájdete na stránke: www.designa.at

Nahor